Category: Hiszpania

Hiszpania z dzieckiem

Rodzinne wakacje w HiszpaniiHiszpania to kraj pełen niespodzianek, słońca i atrakcji. Wspaniale nadaje się na rodzinne wczasy, ponieważ każdy może tu znaleźć coś dla siebie – także najmłodsi. Piękne plaże, parki, pyszne jedzenie, malownicze krajobrazy i aktywności, których można wypróbować razem – to naprawdę dobry powód, by właśnie tutaj wybrać się z całą rodziną na wymarzone, bezpieczne wakacje. (więcej…)

Gran Canaria – Hiszpania

gran-canaria2Gran Canaria to hiszpańska wyspa położona około 210 kilometrów od Afryki oraz 1250 kilometrów od Kadyksu na Oceanie Atlantyckim. W archipelagu Wysp Kanaryjskich można ją odnaleźć pomiędzy Teneryfą ulokowaną 62 kilometry na zachód a Fuerteventurą znajdującą się 83 kilometry dalej na wschód. Wyspa ta jest kontynentem w miniaturze, pełną atrakcji i niezwykle interesujących miejsc umilających bezpiecznie spędzony urlop. (więcej…)

Costa Brava – Hiszpania

Wczasy na Costa BravaCosta Brava to przepiękny rejon należący do wybrzeża Hiszpanii. Ma około 200 kilometrów długości i zaczyna się już we francuskim Rousillon, kończąc w Blanes.Ten hiszpański region zachwyca malowniczymi zatokami, jaskiniami, klifowymi urwiskami oraz rajskimi plażami. Ta naturalna rzeźba terenu urzeka miłośników przyrody, leniuchowania, cudów natury i przede wszystkim bezpiecznych wrażeń. (więcej…)