Category: Hiszpania

Wakacje we Włoszech z dziećmi

Rodzinne wakacje w HiszpaniiSłoneczna Italia to przepiękne miejsce, które zachwyca nie tylko słynnymi miastami, ale też kurortami nadmorskimi. Wakacje we Włoszech z dziećmi są coraz popularniejsze. W przystępnej cenie można sprawić sobie wyjazd, który na długo pozostanie w pamięci. Warto dowiedzieć się, gdzie najlepiej spędzić urlop we Włoszech.
(więcej…)

Madera – Portugalia

Rodzinne wakacje w HiszpaniiMadera, czyli wyspa wiecznej wiosny, jest przepięknym miejscem, które warto odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Można liczyć na wspaniałe plaże, majestatyczne góry, pyszne jedzenie, wysokiej jakości trunki. Urzeka okoliczna fauna i flora. Bujna roślinność pozwala poczuć się jak w dżungli. Jeśli ktoś liczy na udane wakacje, to z pewnością będzie zadowolony, jeśli wybierze Maderę.
(więcej…)

Hiszpania z dzieckiem

Rodzinne wakacje w HiszpaniiHiszpania to kraj pełen niespodzianek, słońca i atrakcji. Wspaniale nadaje się na rodzinne wczasy, ponieważ każdy może tu znaleźć coś dla siebie – także najmłodsi. Piękne plaże, parki, pyszne jedzenie, malownicze krajobrazy i aktywności, których można wypróbować razem – to naprawdę dobry powód, by właśnie tutaj wybrać się z całą rodziną na wymarzone, bezpieczne wakacje. (więcej…)

Gran Canaria – Hiszpania

gran-canaria2Gran Canaria to hiszpańska wyspa położona około 210 kilometrów od Afryki oraz 1250 kilometrów od Kadyksu na Oceanie Atlantyckim. W archipelagu Wysp Kanaryjskich można ją odnaleźć pomiędzy Teneryfą ulokowaną 62 kilometry na zachód a Fuerteventurą znajdującą się 83 kilometry dalej na wschód. Wyspa ta jest kontynentem w miniaturze, pełną atrakcji i niezwykle interesujących miejsc umilających bezpiecznie spędzony urlop. (więcej…)

Costa Brava – Hiszpania

Wczasy na Costa BravaCosta Brava to przepiękny rejon należący do wybrzeża Hiszpanii. Ma około 200 kilometrów długości i zaczyna się już we francuskim Rousillon, kończąc w Blanes.Ten hiszpański region zachwyca malowniczymi zatokami, jaskiniami, klifowymi urwiskami oraz rajskimi plażami. Ta naturalna rzeźba terenu urzeka miłośników przyrody, leniuchowania, cudów natury i przede wszystkim bezpiecznych wrażeń. (więcej…)